onsdag 20 oktober 2010

Jak uwodzić kobiety

Zanim zaczniesz uczyć się jak uwodzić kobiety to musisz dowiedzieć się jakich błędów nie popełniać.

Prawda jest taka że większość mężczyzn popełnia ogromne błędy z kobietami, Jeśli chcesz mieć powodzenie z kobietami to musisz ich unikać za wszelką cenę.

Oto trzy najbardziej niebezpieczne błędy mężczyźni popełniają próbując podrywać i uwodzić kobiety

Błąd #1. Myśleć nie jesteś wystarczająco wysportowany, wysoki lub bogaty żeby wzbudzić zainteresowanie pięknej dziewczyny

Czy kiedykolwiek widziałeś fajną laskę która naprawdę Ci się podobała i chciałeś do niej podejść i z nią porozmawiać ale nie zrobiłeś tego?

Powodem że tego nie zrobiłeś było to że się uważałeś że ona Ci da kosza?

Byłeś przekonany że takie kobiety tylko umawiają się z przystojnymi facetami więc nawet nie spróbowałeś rozpocząć rozmowy z tego właśnie powodu?

Większość facetów tak właśnie myśli. Są przekonani że ich wygląd zewnętrzny nie jest wystarczający aby spotykać się z pięknymi kobietami.

Większość mężczyzn sądzi że oni muszą być wysportowani, wysocy oraz przystojni aby mieć piękne kobiety w swoim życiu.

Są oczywiście takie kobiety które tylko umawiają się z takimi właśnie facetami. Są także kobiety które umawiają się z nadzianymi facetami.

Są także kobiety które umawiają się tylko z blondynami lub brunetami ALE większość kobiet nie przejmuje się wyglądem zewnętrznym mężczyzny tak bardzo.

Dla kobiet ważniejsza jest Twoja osobowość, pewność siebie, mowa ciała itd.

Wygląd zewnętrzny jest bardzo ważny dla nas mężczyzn i z tego właśnie powodu myślimy że kobiety tak samo uważają. Ale prawda jest taka że kobiety różnią się od nas mężczyzn w każdy możliwy sposób i w taki sam sposób jak pociąga nas mężczyzn wygląd zewnętrzny kobiet, w taki sam sposób pociąga kobietę osobowość mężczyzny.

Są to świetne nowiny dla nas mężczyzn. Wygląd zewnętrzny nie jest tak prosto zmienić ale osobowość może każdy zmienić.

Nie mówię tu że trzeba stać się kimś zupełnie innym aby wzbudzać atrakcję pięknych kobiet, mówię raczej że trzeba stać się najlepszą wersją samego siebie.

Jeśli odkryjesz sekrety podrywania i nauczysz się jak poderwać dziewczynę to nie będzie to ważne ja wyglądasz. Jeśli nauczysz się metod jak zainteresować kobietę to będziesz w stanie zdobyć taką dziewczynę o jakiej zawsze marzyłeś.

Wyobraź sobie przez chwilę piękną kobietę która nie może się tobą nasycić. Siedzi Ci na kolanach w krótkiej spódnicy i wysokich obcasach i Cię przez cały czas całuję.

Jakie to uczcie, jak się czujesz myśląc o tym?

Jeżeli nauczysz się jak uwodzić kobiety to będziesz umiał wzbudzić takie właśnie uczucie w każdej kobiecie która Ci się podoba.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej to przejdź tutaj: jak poderwac dziewczyne

Inga kommentarer:

Skicka en kommentar