lördag 30 april 2011

Mowa ciala która wzbudza zainteresowanie kobiet


Mowa ciała jest ważna, szczególnie dla kobiet i dziewczyn. Komunikacja mężczyzny telegrafuje kobiecie czy ten mężczyzna jest pewny siebie czy nie, czy ten mężczyzna jest atrakcyjny czy nie itd. Dlatego jest to bardzo ważne aby nauczyć się telegrafować kobiecie te pozytywne cechy o sobie.


Kobiety są ekspertkami w mowie ciała. One potrafią bez problemu tylko przez zerknięcie na nas zrobić doskonałą ocenę. One widzą to od razu czy jesteśmy nimi zainteresowani, czy się czujemy zrelaksowani, czy mamy pewność siebie oraz czy my posiadamy dobre poczucie własnej wartości. Zapytaj się o to znajomej lub każdej innej kobiety, jeśli brzmi to niewiarygodnie.

Obserwując mowę ciała danej osoby z którą przebywamy można powiedzieć o tej osobie prawie wszystko. Ta osoba nie musi się nawet słowem odezwać.


Kobiety zwracają uwagę na każdy nas ruch i jest to dla nich bardzo ważne. Jest to znacznie bardziej ważne niż Ty to sobie wyobrażasz. Poprzez mowę i gesty swojego ciała przekazujemy kobiecie informację o naszych cechach w sposób o wiele więcej wyraźniejszy niż poprzez słowny kontakt.


Twój język ciała jest równie ważny jeśli chodzi o seks z kobietą. Aby podniecić kobietę i doprowadzić do orgazmu to musisz mieć poprawną komunikację niewerbalną.


Najważniejzy jest Twój kontakt wzrokowy. Większość mężczyzn zrywa przeważnie kontakt wzrokowy jako pierwszy, specjalnie w pierwszym kontakcie z kobietą. Nigdy tego nie rób, ten kto zerwie wzrokowy kontakt jako pierwszy jest tym, kto straci przewagę.


Kiedy kobieta spojrzy w Twoje oczy to utrzymaj ten kontakt tak długo aż ona go zerwie i spojrzy gdzieś indziej. Samo to sprawi, że Ty staniesz się o wiele więcej dla niej atrakcyjny oraz pewny siebie.

Inga kommentarer:

Skicka en kommentar